(097) 953-42-37
(097) 953-42-37
Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

ПНВФ ОАЗИС


спеціалізується у виробництві оздоблювальних будівельних матеріалів нового покоління, базуючись на використанні сировини, що відповідає міжнародним стандартам якості, виробництва фірм "Rhodia Chemie" (Франція), "Aqualon" (Нідерланди), "Dow Chemical Company" (Швейцарія), "Bayer AG", "Omya GmbH" (Німеччина) та ін. Використання матеріалів і технологічних рекомендацій провідних європейських виробників будівельної хімії дозволило нам створити серію оздоблювальних матеріалів, споживчі властивості яких перекривають весь спектр сучасних вимог до аналогічних матеріалів на основі акрилових, стирол-акрилових і вініл-акрилових сополімерів .

Фірма виготовляє матеріали під двома торговими марками: ОАЗИС® і WITEROLL®
Матеріали торгової марки ОАЗИС® виготовляються за оригінальною технологією та рецептурою ПНВФ ОАЗИС.
Матеріали WITEROLL® виготовляються за технологією та рецептурою торгової марки WITEROLL®, згідно з умовами відповідної ліцензії.

Оздоблювальні матеріали «ОАЗИС®»


(Шпаклівки, водно-дисперсні фарби, грунтовки, гідроізоляція, декоративні структурні фарби) призначені для фінішної високоякісної обробки і захисту від зовнішніх факторів різних пористих поверхонь при проведенні будівельних і ремонтних робіт.
Завдяки комплесному підходу, всі марки оздоблювальних матеріалів «ОАЗИС®» чудово сполучаються, взаємно доповнюючи один одного, забезпечуючи якісну довговічну експлуатацію обробленої ними поверхні.
Гнучка технологія виробництва дозволяє виготовляти «під замовлення» оздоблювальні матеріали (додатково до серійним маркам «ОАЗИС®») з наперед заданими властивостями, оптимально поєднуючи експлуатаційні властивості з ціною виробу.
За бажанням замовника ПНВФ ОАЗИС виготовляє окремі партії оздоблювальних матеріалів, посилюючи або послаблюючи деякі фізико-хімічні та експлуатаційні властивості, такі як:
- ступінь білизни і кольорової насиченості;
- стійкість до стирання і миття;
- стійкість до атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання;
- ступінь пластичності та стійкості до різких температурних перепадів;
- стійкість до забруднень і ураження грибком;
- реологічні властивості і т. п.
Оздоблювальні матеріали «ОАЗИС®» екологічно-пожежо-і вибухо-БЕЗПЕЧНІ. Всі матеріали серії проходять періодичну перевірку відповідності вимогам безпеки і охорони навколишнього природного середовища, і рекомендовані для використання у всіх галузях народного господарства.
Водно-дисперсні фарби «ОАЗИС®» мають яскраво-білий колір і прекрасно сполучаються з усіма типами водорозчинних пігментів, що дозволяє створювати необмежену колірну гамму високої яскравості і насиченості, навіть в домашніх умовах.
Відповідно до технічних умов на продукцію, виробник гарантує якісну експлуатацію поверхонь, оброблених матеріалами «ОАЗИС®», протягом не менше 5 - 10 років.

Оздоблювальні матеріали «WITEROLL®»


призначені для високоякісної фінішної декоративної обробки і захисту від зовнішніх факторів різних пористих поверхонь при проведенні будівельних і ремонтних робіт.
Завдяки комплесному підходу, все марки оздоблювальних матеріалів «WITEROLL®» чудово сполучаються, взаємно доповнюючи один одного, забезпечуючи якісну довговічну експлуатацію обробленої ними поверхні.
Технологія виробництва і рецептура матеріалів напрацьовано і багаторазово випробувані фахівцями торгової марки «WITEROLL®», і відповідають всім сучасним вимогам до аналогічних матеріалів. Вони оптимально поєднують експлуатаційні властивості, вимоги безпеки і екологічності з ціною виробу.
Матеріали «WITEROLL®» відрізняються високими якісними показниками основних фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей, таких як:
- довговічність;
- стійкість до стирання і миття;
- стійкість до атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання;
- ступінь пластичності та стійкості до різких температурних перепадів;
- стійкість до забруднень і ураження грибком;
- висока ступінь білизни;
- реологічні властивості і т. п.
Оздоблювальні матеріали «WITEROLL®» екологічно-пожежо-і вибухо-БЕЗПЕЧНІ. Всі матеріали серії проходять періодичну перевірку відповідності вимогам безпеки і охорони навколишнього природного середовища, і рекомендовані для використання у всіх галузях народного господарства.
Водно-дисперсні акрилові фарби «WITEROLL®» мають яскраво-білий колір і прекрасно сполучаються з усіма типами водорозчинних пігментів, що дозволяє створювати необмежену колірну гамму високої яскравості і насиченості, навіть в домашніх умовах.
Відповідно до технічних умов на продукцію, виробник гарантує якісну експлуатацію поверхонь, оброблених матеріалами «WITEROLL®», протягом не менше 10 років.
ПНВФ ОАЗИС © 2021, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua